рус

СПЕЦПРОЄКТ

SUPER IT: ЗРОБЛЕНО УКРАЇНЦЯМИ

«Мінфін» разом з Райфом представляє серію спецпроектів, в якій ми розповідаємо про ті українські IT-компанії, які змогли прокласти собі шлях на зовнішні ринки. Це розповідь про людей і команди, які роблять Україну відомою у світі як центр новітніх цифрових розробок. Ми вибрали для вас історії компаній з широкою географією присутності, які успішно працюють по всьому світу як з державними, так і з приватними замовниками.

Спільний спецпроєкт Райффайзен Банк Аваль та Мінфін

Illustration
Illustration
Illustration

Отримуйте BANK ID

З BANK ID ви отримаєте комфортний і безпечний доступ до державних, фінансових, комерційних й інших послуг, що надаються дистанційно та потребують ідентифікації.

Illustration

Знімайте готівку в банкоматах Райф смартфоном

Тепер не потрібно вставляти картку у зчитувальний пристрій та чекати її повернення, до того ж зникає ризик, що картку буде забуто чи вилучено банкоматом.

Illustration

Депозит в Raiffeisen Online

Відкривайте депозити з підвищеною ставкою:● Легко і надійно● Оформлення строкових вкладів та вкладів на вимогу без візитів у відділення● Знімайте й поповнюйте будь-де та будь-коли, з вкладом "Універсальний"

Illustration

Кредит для бізнесу в новому Raiffeisen Business Online

Відтепер наші клієнти приватні підприємці можуть із легкістю отримати кредит на розвиток власної справи у новому Raiffeisen Business Online. Від 50 000 до 500 000 грн без візитів у відділення і купи папірців.

Illustration

Обмін валют у Raiffeisen Online

Швидко і зручно обмінюйте, купуйте і продавайте долари та євро просто у вашому додатку.

Illustration

Щомісячний бюджет в Raiffeisen Online

Завдяки цій новій функції у Raiffeisen Online буде простіше аналізувати та розподіляти власний бюджет.