Illustration

12:00 / тривалість 1 година

6 квітня 2022 / середа

Онлайн / участь безкоштовна

Критптовалюта, яка створювалася стихійно та вільно від посередників, націй, держав, політики та обмежень, зараз знаходиться в центрі уваги світових регуляторів в усьому світі. І на те є кілька вагомих причин.

1

По -перше, за підрахунками сінгапурської компанії з аналізу блокчейну та консультацій у сфері кібербезпеки Chainalysis, світовий обсяг транзакцій з основними криптовалютами в 2021 р. зріс до рекордних $16 трлн. Що фактично дорівнює розміру другої економіки світу – Китаю. Некерованість такої маси віртуальних активів вже викликає певні ризики для глобальної фінансової стабільності.

2

По-друге, криптоактиви активно використовуються «для обходу санкцій, які були введені багатьма країнами по всьому світу проти росії”- за заявою тієїж Кристин Лагард. Безперечно частина регульованих криптобірж таких як Coinbase, Binance, Kuna Exchange, QMall, CEX.io обмежили доступ до своїх платформ людям та організаціям з санкційного списку, але ж не всім росіянам. Також занепокоєння викликає інформація з просторів інет про наміри РФ балансувати свою енергосистему, скидаючи надлишки електроенергії у майнінг.

Можливо, посилення крипторегуляції змогло би закрити цю лазівку та ще міцніше затягнути зашморг на шиї агресора?
З іншої сторони - контроль та обмеження суперечать самій сутності існування криптовалют.  Не кажучи вже про можливості криптобірж для конвертації гривні з метою закордонних закупівель тими ж українськими волонтерами, в умовах діючих валютних обмежень.  Також слід відмітити надходження мільйонів криптопожертвувань на підтримку армії та постраждалих від військових дій. Але як відділити “чисті” криптогроші від “заплямованих”, що надійшли з “поганих” криптогаманців, якими могли розраховуватися на даркнеті?Які інструменти існують для ідентифікації осіб та транзакцій в криптосередовищі, а також про плюси і мінуси крипторегуляції в світлі посилення санкційного тиску поговоримо на нашому вебінарі. Покрутимо цю монету з обох боків.

В програмі вебінару:

1

Чи насправді дієві віртуальні санкції;

2

KYC і DeFi: здоровий баланс чи протиріччя ідеологій?

3

Чи варто тікати від інфляції в крипту?

4

Що таке інструменти KYC та AML , як їх застосовувати для унеможливлення уникнення санкцій у світі криптовалют?

5

Як запобігти шахрайству, що прикривається пожертвами постраждалим від воєнних дій;

6

Криптовалюти, як альтернатива міжнародним системам переказів;

7

Які наслідки матиме для учасників крипторинку нещодавно прийнятий Закон про легалізацію криптовалют в Україні?

8

Діжка меду і 2 ложки дьогтю: чого очікувати від виконавчого наказу Байдена про забезпечення відповідального розвитку цифрових валют?

9

Які важелі мають в арсеналі криптобіржі в боротьбі з країною агресором, що потрібно щоб привести їх в дію;

Спікери

Illustration

Zurab Kotaria

Co-founder/COO, Identomat

Illustration

Семен Каплоушенко

COO Kuna Exchange

Отримати доступ до запису

Безкоштовно

Організатор

Illustration

Інформаційний партнер:

Illustration